SPOLEČNÉ TRÉNINKY

ŠKOLA PLAVÁNÍ PRAHA

Termínovky

BAZAR

ESHOP HISPORT

TOPlist

  Od měsíce října probíhají na bazéně v Praze 10 - Hostivaři (mapa) plavecké tréninky HISPORT TEAMU. Všichni zájemci mají možnost přidat se ke členům týmu a trénovat pod odborným vedením zkušených trenérů, případně se přihlásit do plavecké školy pro hobby závodníky a zdokonalit svou plaveckou zdatnost.

Trénink a výuka plavání probíhají 4x týdně:

Pondělí 6:30 - 7:30

Úterý 6:30 - 7:30

Středa neplaveme

Čtvrtek 6:30 - 7:30

Pátek 6:30 - 7:30

 

 

 

 

  Sportovci jsou vždy rozděleni do skupin podle výkonnostní úrovně a náplní tréninků je zvládnutí základních plaveckých a technických dovedností u „neplavců“,  až po náročný trénink se členy HISPORT TEAM ELITE u pokročilých plavců. Tréninky probíhají pod dohledem zkušených trenérů plavání a triatlonu.

  Pro účely kontroly a zlepšení plavecké techniky je při tréninku využíváno záznamové zařízení . Díky tomu je možné technické „nedokonalosti“ s klienty konzultovat i mimo samotný trénink a lépe tak sledovat a vyhodnocovat pokroky a zlepšení .

  Protože máme zájem na tom, aby se naši klienti opravdu zlepšovali (to je, oč tu běží!), a protože víme, že jedinou cestou k úspěchu je systematická a pravidelná práce ve vodě pod stálým dohledem trenéra, který své svěřence zná a má jasný přehled o jejich dovednostech a pokrocích, rozhodli jsme se nenabízet permanentky na počet vstupů, ale pouze časově omezené předplatné. Chceme dosáhnout toho, aby naši klienti měli zájem se tréninků účastnit co nejčastěji a nemuseli počítat, na kolik hodin či lekcí mají ještě nárok. Na jednotlivé tréninky nebude nutná rezervace.

  Měsíční poplatek umožňující vstup na všechny tréninky v daném měsíci je 1800,-Kč, pro členy HISPORT TEAMU 1200,-Kč. V ceně je samozřejmě zahrnuto i vstupné na bazén. Je samozřejmě možné využít i zvýhodněného předplatného na delší časové období.

  Zájemci z řad veřejnosti mají možnost se přihlásit do plavecké školy kdykoli. Všem zájemcům navíc nabízíme možnost absolvovat jednu zkušební hodinu zdarma (více v sekci objednávky). Přihlášky budou zastaveny po naplnění maximální kapacity 30 lidí. Stávající klienti mají přednostní právo na prodloužení členství v plavecké škole při splnění podmínky zaplacení poplatku na následující měsíc/období minimálně týden před koncem stávajícího měsíce/období.

  S vybavením na plavecké lekce (plavecké brýle, packy, ploutvičky, desky, gumy apod.) našim klientům rádi poradíme a při jejich nákupu na e-shopu www.hisportshop.cz jim bude poskytnuta sleva 10%.

  Pro získání více informací nás kontaktujte na emailu hisportteam@hisportteam.cz

SPONZOŘI