Termínovky

BAZAR

ESHOP HISPORT

TOPlist

V sobotu 24.6. 2017 se závodilo v Otrokovicích na plných "ironmanských" distancích a byl korunován nový mistr ČR jak v kategorii mužů tak i žen.

Závod nepatřil mezi ty rychlé především kvůli vysokým teplotám vzduchu, které se pohybovaly nad hranicí 30 stupňů. Dalším faktorem, který řadě závodníků nepomohl k rychlým časům, byla vysoká teplota vody a tudíž zakázané použití plaveckých neoprenů.

Novinkou letošního Moraviamana byla výživná běžecká trať, která se dělila na 2 okruhy podél řeky po rovině a rozpáleném asfaltu o délce 12km a na 2 okruhy vedoucí ve zvlněném terénu o délce 8km.
Nejlépe se s tratí i podmínkami popasoval Lukáš Krpec, který bral titul mezi muži a Helena Kotopulu, která ovládla ženskou část závodu.