SPOLEČNÉ TRÉNINKY

ŠKOLA PLAVÁNÍ PRAHA

Termínovky

BAZAR

ESHOP HISPORT

TOPlist

Vánoční večírek Hisport teamu proběhne v tomto roce v sobotu 21.12. v restauraci Cortéz v Praze 9-Vysočanech-budova Vysočanského pivovaru.
 
 
 
 
 
 
Zváni jsou všichni členové týmu (pozvánka je i pozvánkou na VH), členové plavecké školy v Hostivaři (včetně těch v současné době neaktivních), trenéři, sponzoři, hosté. Začátek akce je v 18hod. Na přivítanou obdrží všichni účastníci balíček se sportovní výživou Dextro energy pro případ, že by jim občerstvení připravené naším kamarádem, šéfkuchařem a spolumajitelem restaurace, Jirkou Havlem, nechutnalo, a přesto chtěli vydržet plní energie až do pozdních nočních hodin. Co se týká pitného režimu, ten bude po zkušenostech s loňským ročníkem, až na společný přípitek v režii každého účastníkaJ Na iontový nápoj v sáčku doufáme, u nikoho nedojde. Už proto, že nabídka vín a destilátů je poměrně široká a čepované pivo muselo projít mými dosti přísnými kritérii, tedy dvanáctka Plzeň pro žíznivé a desítka gambrinus pro abstinenty.
 
 
 
 
Jelikož vaší hostitelkou a předsedkyní týmu je žena, nepředpokládám, že budou hrozit pěstní souboje (holky si maximálně škrábou oči a trhají vlasy) a že vánoční „párty“ proběhne v poklidné atmosféře a všichni dají přednost zábavě před žabomyšími válkami. Třeba se dočkáme i taneční breakdance kreace jako v předminulém ročníku v podání Michala Kováře, nebo dojde k navázání nových partnerských, či alespoň upevnění kamarádských vztahů, jako loni. Nebudeme vyžadovat nahlášení docházky jako v plavecké škole prostřednictvím tymuj.cz, ale zkuste dát prosím Radce radkavancurova@seznam.cz) s účastí vědět, abychom odhadli občerstvení a případně v rámci možných extrémů i prostory restaurace. Tým má asi 80 členů a ve spojení s plaveckou školou je nás asi stovka, ale dá se předpokládat, že mnozí už budou vzhledem k termínu na horách a Moraváci vzhledem k ceně taxíku pošlou jen pozdravJ Restaurace je dobře dostupná MHD a pro notorické řidiče zajistíme na ten večer želví pohotovost a minimum hlídek v ulicích, například v rámci vtipu, který mi nedávno poslal kamarád, běžec Miloš Kmuníček:
 
 
 
Tímto bych asi zakončil pozvánku. Těšíme se na vás, přijďte v co nejhojnějším počtu a samozřejmě pozitivně naladěni!!!
M.M.
 
Váš hlas: žádný Průměr: 3.7 (3 hlasů)

SPONZOŘI