SPOLEČNÉ TRÉNINKY

ŠKOLA PLAVÁNÍ PRAHA

Termínovky

BAZAR

ESHOP HISPORT

TOPlist

Hlavní soustředění Hisport teamu proběhne stejně jako loni na ostrově Mallorca, vyhlášeném ráji cyklistů. Předcházet by mu mělo ještě menší „rodinné“ soustředění na Kanárských ostrovech.

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní termín pobytu na Mallorce bude 31.3.-14.4., ale možné je využít i zkráceného termínu 31.3.-9.4. Soustředění se netýká jen „elitních“ závodníků, ale i všech výkonnostních závodníků a „hobby“ sportovců, kteří si chtějí zkrátit čekání na léto a usednout na kolo v letním oblečení už začátkem jara.

 

Všem výkonnostním kategoriím budou k dispozici zkušení trenéři, znalí nejen sportovní problematiky, ale i místních terénů a tratí, a trénink, především ten cyklistický, bude probíhat v několika výkonnostně odlišných skupinách, čemuž bude uzpůsobeno i tempo a kilometráž jednotlivých vyjížděk.

 

Cyklistika bude samozřejmě stěžejní náplní soustředění, ale protože většina z účastníků jsou triatlonisté, bude do programu zařazen i běžecký a plavecký trénink. Běžecký na přilehlé promenádě vedle pláže v místě pobytu, přímo se pro svoji délku a rozlehlost nabízející k tomuto účelu, plavecký potom v městském bazéně a nebo moři (proto neopreny s sebou, teplota vody není pro plavání pouze v plavkách příznivá). Společná příprava ve skupině samozřejmě není povinná a je možné si zvolit individuální sportovní plán podle svých zkušeností, rad trenéra, aktuálního výkonnostního nebo zdravotního stavu atd.
 

 

Pro nezkušené, kteří nevědí co s sebou na takové soustředění všechno vzít, nabídnu v aktuálním termínu pár rad na stránkách www.martinmatula.cz

 


Ubytování a stravování bude ve sportovci a zvláště cyklisty oblíbeném hotelu Ayron park a strava bude formou polopenze rozšířené o sportovní výživu a pití, takže by měli být všichni plní sil po celou dobu pobytu.

 

 

 

Jedinou chybou na kráse celého pobytu je odlet nikoliv z Prahy, ale z Mnichova, který je asi na 4 hodiny autem. Předpokládám, že se domluvíme po skupinkách tak, aby doprava do Mnichova nebyla čistě individuální záležitostí.

 

Součástí soustředění bude i možná účast na krátkém nebo středním triatlonu ze série závodů TriStar, které se na Mallorce uskuteční 7.4. Za startovné necelých 100/200 Eur máte šanci se postavit na start výborně zajištěných závodů v objemech 0,55-55-5/1-100-10 po boku elitních světových závodníků a několika set „hobby“ závodníků. Profil cyklistiky je, jak jinak, než velmi kopcovitý Přihlásit je nutné se předem a čím dříve, tím lépe, protože přihlášky mohou být předčasně ukončeny.

 

 Odkaz na závodzde

 

Více informací o soustředění u mě a o zájezdu jako takovém u cestovní kanceláře energytravel, která pobyt pro závodníky Hisport teamu a Energy teamu zajišťuje. Soustředění je otevřené i pro další zájemce mimo řady Hisport teamu, kteří ovšem musí počítat oproti členům s jistým cenovým navýšením. Veškeré zázemí týmu bude ovšem dostupné i jim.

 

Několik fotek ze stejného místa pobytu v předcházejícím roce níže.

 

Martin Matula

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Váš hlas: žádný Průměr: 3 (2 hlasů)

SPONZOŘI