HISPORT team

Vznik a charakteristika

Sportovní klub HISPORT TEAM vznikl transformací sportovního klubu Enervit team v lednu 2010, jako občanské sdružení, zaměřené na sportovní přípravu sportovců vytrvalostních sportovních odvětví a na organizování přípravných kempů a sportovních akcí. Došlo tím k rozšíření původního Enervit teamu o další špičkové závodníky a o instruktory, kteří odborně povedou přípravu nejen členů HISPORT TEAMU, ale i výkonnostních závodníků a zájemců z řad veřejnosti.

Nosným sportem HISPORT TEAMU bude v počátku především triatlon ve všech svých variantách – krátký, dlouhý i terénní triatlon, a dále také silniční a horská cyklistika a vytrvalostní běhy.

Členy HISPORT TEAM jsou nejen zkušení dospělí závodníci, ale také velmi talentovaní závodníci „nastupující generace“, kteří již nyní svými výkony výrazně promlouvají do celkového pořadí nejvýznamnějších domácích i zahraničních závodů.

Členství v Hisport teamu

HISPORT TEAM je otevřen všem zájemcům o členství. Rádi mezi námi přivítáme nové členy, kteří by se rádi systematicky připravovali na své budoucí sportovní výkony, nebo i ty, kteří jen hledají vhodné zázemí a rádi by svému sportování a závodění dodali oficiální ráz. Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy a požadavky, týkajícími se případného členství v našem týmu.

Našim budoucím členům nabízíme 3 varianty možného řešení

1. Členství v týmu bezplatné

JJedinou podmínkou tohoto členství je registrace v týmu a zaplacení aktuálních poplatků za registraci na příslušném sportovním svazu spojených s vystavením licence
BBezplatné členství v HISPORT TEAMU umožňuje nákup týmového závodního oblečení Atex a dalšího triatlonového vybavení za zvýhodněných cenových podmínek.
VVšichni členové HISPORT TEAMU mají možnost nakupovat sportovní vybavení na e-shopu www.hisportshop.cz se slevou 10%.

2. Členství v týmu za poplatek, s využitím členských výhod

Podmínkou plnohodnotného členství je uhrazení vstupního poplatku 8.000,-Kč. Uhrazení této na první pohled možná vysoké částky však přináší řadu výhod:
  • bezplatná registrace člena týmu u příslušného sportovního svazu a vystavení závodnické licence

  • každý člen obdrží zdarma týmové závodní oblečení podle toho na jaký sport se specializuje:

    cyklistika – jeden cyklistický dres s krátkým rukávem, cyklistické kalhoty s kvalitní vložkou a kšandami

    triatlon – závodní týmová triatlonová kombinéza nebo komplet TT dresu a kalhot (volitelně)

    Pro vlastní potřebu mohou členové týmu nakupovat další části týmového oblečení dle výběru a aktuální dostupnosti za cenu výrobních nákladů – seznam a ceny jednotlivých částí týmového oblečení budou zveřejněny a aktualizovány dle dostupnosti. Dále mohou členové týmu nakoupit závodní oblečení od německého výrobce Sailfish se slevou z prodejních cen.

  • možnost navštěvování plavecké školy HISPORT se slevou z běžně účtované ceny (tj. platba 1500 Kč/měsíc)

  • každý člen HISPORT TEAMU získá možnost nakupovat sportovní vybavení na e-shopu www.hisportshop.cz se slevou až 10% z běžných cen

3. Členství v týmu za poplatek, s využitím členských výhod bez zvýhodněného plavání

Podmínkou plnohodnotného členství je uhrazení vstupního poplatku 6.500,-Kč.

 

Výhody stejné jako ve 2. možnosti, ALE bez zvýhodnění při navštěvování plavecké školy HISPORT TEAMU