SPOLEČNÉ TRÉNINKY

ŠKOLA PLAVÁNÍ PRAHA

Termínovky

BAZAR

ESHOP HISPORT

TOPlist

  V jarních, letních a podzimních měsících budou mít členové HISPORT TEAMU možnost absolvovat 2-3x týdně společné tréninky ve skupině s členy HISPORT TEAMU ELITE a s dalšími cyklisty a triatlonisty. Tréninková skupina, která vyráží každé úterý a čtvrtek v 16:30hod z autobusové zastávky v Kolodějích (mapa), čítá obvykle 5-30 cyklistů solidní výkonnostní i technické úrovně. Účast na těchto trénincích samozřejmě není nijak zpoplatněna.

  Pro výkonnostně slabší závodníky budou postupně zavedeny společné tréninky, probíhající 1-2x týdně za účasti a pod vedením trenéra. Důraz při nich bude kladen především na techniku šlapání, nácvik jízdy ve skupině atd. Tyto tréninky budou určeny přednostně pro členy HISPORT TEAMU a podmínkou účasti bude propagace týmu prostřednictvím oddílového oblečení. V případě volné kapacity budou tyto tréninky za nízký poplatek přístupné i dalším zájemcům.

  V zimních měsících budou závodníci HISPORT TEAM ELITE nahrazovat trénink na kole spinningem, a to ve spinningcentru BBC Hostivař. Využít se dá jak možnosti vedení instruktory daného spinningcentra, tak i (při dostatečném počtu zájemců) možnosti tréninků pod vedením trenéra HISPORT TEAMU (pro členy HISPORT TEAMU zdarma, ostatní za poplatek za vedení hodiny). Jedinou podmínkou je zakoupení členství (permanentky) do příslušného BBC. Oficiální hodiny spinningu jsou již součástí této permanentky. Mimo spinning je samozřejmě k dispozici i dobře vybavená posilovna a regenerační zařízení s vířivkou, saunou, párou atd.
 

SPONZOŘI