SPOLEČNÉ TRÉNINKY

ŠKOLA PLAVÁNÍ PRAHA

Termínovky

BAZAR

ESHOP HISPORT

TOPlist

Narozen 15.11.1973 v Chebu, výška 180cm, váha 72kg. Se sportem začínal již od malinka. Vytrvalost získával už jako čtyřletý, kdy s rodiči absolvoval dlouhé lyžařské a cyklistické výlety. Kdyby v šesti letech neokusil plavání, mohl z něho být i slušný krasobruslař. Plaváním v podstatě započala jeho bohatá a úspěšná triatlonová kariéra. Jako plavec prošel systémem SCM a SVS v Plzni, ale již v 18 letech ho zaujal nový sport, který k nám přišel z do té doby odsuzované Ameriky – triatlon! To, že semínko padlo na úrodnou půdu, dokazuje kromě dalších mnoha úspěchů jeho medaile z olympijské triatlonové premiéry v Sydney 2000.

V posledních letech se v triatlonu prezentuje nejen jako závodník, ale čím dál více i jako „bafuňář“. A opět na vysoké mezinárodní úrovni. Od roku 2005 působí jako trenér triatlonové reprezentace Jižní Koreje.

Po úspěšné kariéře na tratích olympijského triatlonu přesedlal na dlouhé tratě a ani zde se neztratil. Výčet jeho úspěchů by byl velice dlouhý, zájemci najdou vše na Honzových osobních stránkách janrehula.cz.

Pro rok 2011 se Honza rozhodl navázat spolupráci s HISPORT TEAMEM a dobré jméno našeho klubu bude šířit i na druhé straně zeměkoule.

 

 

 

Sportovní výsledky:

        Bronzový medailista z OH Sydney 2000

        Několikanásobný mistr ČR v triatlonu

        Medailista z ME v krátkém i dlouhém triatlonu v soutěži družstev i týmů

        Držitel stříbrné medaile z ME v terénním triatlonu X-TERRA 2004

        Dlouholetý reprezentant ČR v krátkém i dlouhém triatlonu

        Medailista z řady mezinárodních závodů ve středním a dlouhém triatlonu

        Vítěz Asijského poháru ITU

Váš hlas: žádný Průměr: 3 (12 votes)

SPONZOŘI