SPOLEČNÉ TRÉNINKY

ŠKOLA PLAVÁNÍ PRAHA

Termínovky

BAZAR

ESHOP HISPORT

TOPlist

 

HIsportteam pravidelné nedělní běžecké tréninky

 

 
 
Přes zimu nabízíme všem členům Hisportteamu i plavecké školy Hisport, případně dalším zájemcům, možnost pravidelného společného běžeckého tréninku pod vedením Michala Volejníka a Martina Matuly.
 
Společné tréninky budou zaměřeny především na rozvoj základní aerobní vytrvalosti s občasným zpestřením ve formě fartleku, kopců apod., takže tempo bude velmi volné a ani slabší běžci nemusí mít strach, že by nestačili, cílem je naběhání většího počtu kilometrů nízkou intenzitou. Závodní běžci mohou tyto tréninky využít k aktivní regeneraci po sobotním závodě, nebo k rozvoji základní vytrvalosti. Při velkém výkonnostním rozptylu není problém vytvořit dvě samostatné skupinky, které poběží odděleně.
 
Kdo s sebou bere například věci na převlečení, občerstvení, nebo jiné věci, je možnost uschovat si je v provozovně Hisportu.
 
 
V některých dnech vyměníme Hostivařský lesopark a navazující Miličovský les za atletický stadion (nácvik běžecké ABC, rovinky apod.), nebo jinou lokalitu (Průhonický park, Krčský les), kam vás dopravíme našimi auty (samozřejmě i zpět). To ale jen v rámci zpestření tréninku, kdy převážná část bude probíhat v Hostivařském lesoparku a okolí.
 
 
Pokud bude zájemců dostatek, jsme schopni a ochotni zajistit i potréninkové občerstvení v podobě iontového nápoje a nabídku regeneračních nápojů apod. Vše samozřejmě od firmy, Dextro energy, případně Enervit.
 


Kdy: pravidelně každou neděli od 16.11. 2014 až do ukončení v jarním období
 
Kde: sraz před provozovnou Hisport, Hornoměcholupská 68, Praha 10-Hostivař
 
Čas: 9:50 pro ty, kteří si chtějí uschovat nějaké věci, start 10:00hod.
 
 
 
Společný trénink se koná za každého počasí.
 
 
Budeme se těšit na vaši účast. 

 


SPONZOŘI