Výprodejová akce na našem eshopu i v provozovně Hisportu

Výprodejová akce na našem eshopu i v provozovně Hisportu

Domácí triatlonová sezóna se pomalu ale jistě blíží ke svému konci a tak i my finišujeme a vyprodáváme skladové zásoby, abychom uvolnili místo pro modelové řady 2020 a řadu novinek v nabídce Hisportu a N1sportu. Výrazně zvýhodněné ceny naleznete na našem speciálním slevovém eshopu www.sailfishvyprodej.cz který jsme již naskladnili akčním zbožím. Celkový výprodej dalších značek sportovního vybavení potom proběhne na naší provozovně Hisportu. Tady termín ještě upřesníme, ale bude to v září.
Akce se týká všech modelových řad neoprenů Sailfish s výjimkou vrcholného modelu Ultimate a modelu bez rukávů Rocket. Se slevami několik tisíc korun můžete pořídit neopreny řady Vibrant, Attack, One a G-range. Dostupné už jsou ale jen některé velikosti. Vyprodáváme i úzkostěné neopreny a neoprenové kombinézy pro bazénové plavání, ale tady už nabídka není co do velikostí moc široká, nebo neoprenové plavky s dlouhými nohavicemi current. Značně lépe jsme na tom s kombinézami a dresy řady Sailfish comp a Sailfish team, kterých se nám ještě dost podařilo dokoupit za zvýhodněné ceny v Německu. Takže je zatím skladem většina velikostí a i několik barevných variant. Ceny jsou opravdu parádní a slevy dosahují více než 50%. Vyprodávat budeme i řadu oblečení Sailfish lifestyle pro běžné nošení, jako jsou trička, mikiny apod.
Co se týká výprodeje na provozovně, ta bude daleko obsáhlejší než jen značka Sailfish. Budeme prodávat za až neuvěřitelné ceny 8 časovkových speciálů značek Boardman, Scott, Orbea a Cannondale. V nabídce budou i komponenty na časovková kola, sportovní výživa Dextro energy a Enervit, produkty Compressport, sportovní elektronika.O termínech výprodejových akcí vás budeme zavčasu informovat.
M.M.