Zimní a jarní kempy s Hisport teamem

Zimní a jarní kempy s Hisport teamem

Nejbližším kempem bude víkendový kombinovaný kemp ve sportovním centru Nymburk.

Termín bude od pátku do neděle( 1.-3.2. 2019) a bude v jistém slova smyslu přípravou na následují kemp na Mallorce. Zúčastnit se však mohou i sportovci co se do tepla na kemp nechystají. Na kempu budeme kombinovat dopolední plaveckou fázi s odpolední běžeckou fází.

Detailní rozpis obdrží všichni účastníci kempu cca týden před startem kempu.

Novinkou budou přednášky o výživě a konkrétním nutričním timingu v průběhu vytrvalostní zátěže za pomoci konkrétních produktů italské sportovní výživy Enervit.

Kemp doplníme i o nácvik základních cviků balančního posilování převážně s vlastní váhou těla, plavecký protažením a strečinkem. Při jedné z běžeckých fází důkladně projdeme běžeckou abecedu a specifické běžecké protažení.

Více info na: www.hisportteam.cz

Přihlášky na: volejnik@hisport.cz

Na kombinovaný kemp v Nymburce bude navazovat již 4. ročník triatlonového kempu na Mallorce.

Dominantní disciplínou kempu bude cyklistika doplněná o převážně lehčí běžecké fáze a technická plavecká cvičení v bazénu, který máme jako součást resortu.

Pro letošní rok ve spolupráci s italskou špičkovou výživou Enervit, takže se může těšit na rady a tipy spojené se sportovní suplementací ať už v návaznosti na konkrétní tréninku či na kombinaci s klasickou racionální stravou.

Termín záměrně volený přes Velikonoční svátky (19. – 29.4. 2019), tudíž z 10 dní v teple bude pouze 5 z nich pracovních.

Více info na: www.ironmantriatlon.cz

Přihlášky na: volejnik@hisport.cz