Velký posezónní výprodej Hisportu a N1sportu

Velký posezónní výprodej Hisportu a N1sportu

Velký posezónní výprodej skladových zásob Hisport a N1Sport a akce Bazar

Možnost nákupu vybavení pro vytrvalostní sporty pro členy i nečleny Hisport teamu za bezkonkurenční ceny.

Slevy zboží budou dosahovat i více než 80% a to nejen u vybraných položek, ale u značné části nabízeného sortimentu triatlonových značek. Nebude se zdaleka jednat o pár kusů v řádech pár tisíc korun, ale o velký výprodej v celkové hodnotě více než milión Kč.

Přednostní právo prvního nákupu budou mít členové Hisport teamu, plavecké školy Hisport teamu, klienti našich plaveckých, plavecko běžeckých a triatlonových kempů a stálí zákazníci našich eshopů.

Pro ně je připraven termín:                     úterý 18.9.    16-18hod

 

Pro ostatní zájemce následuje termín: čtvrtek  20.9.   16-18hod

 

První „náznak“ našich výprodejů uskutečníme na „zavíráku“ triatlonové sezóny, kterým je duatlon v Příbrami. V nabídce bude, ale jen textil značky Sailfish za asi 500tis., tedy jen malý zlomek toho, co ve velké výprodeji v následných dnech plánujeme.

Doslova „trhovský“ model vše za 250, 500, 1000 naznačí, jakým směrem se bude výprodej ubírat. Cílem je totální vyprázdnění skladů a naskladnění nových kolekcí, umocněný o výstavbu nových skladových prostor v našem areálu v roce 2019 a 2020.

Ve výprodeji na provozovně Hisportu a N1Sportu v Praze Hostivaři (Hornoměcholupská 68), ale nepůjde zdaleka jen o značku a textilní kolekci Sailfish, ale o všechny značky v portfoliu Hisport a N1Sport, tedy kromě Sailfish i Rolf prima, Saltstick, Dextroenergy, Run &move, Profile design, Enervit, O-synce, Compressport a další značky sportovního vybavení.

Pozadu nezůstane ani bazar, kde nabídneme použité zboží špičkových značek za naprosto bezkonkurenční ceny a navíc s naší zárukou.

Výprodej skladových zásob pořádáme poprvé za více než deset let působení firmy Hisport Czech Republic na našem trhu a i proto bude tak výjimečná.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Platba hotově nebo kartou, rezervace po složení zálohy 10% do následujícího dne.

Máte se určitě na co těšit.

 

M.M.